pl Polish
pl Polish

Hurtownia kamieni ogrodowych i opału

Witaj na stronie usług i towarów oferowanych przez składy Golden Stones. Nasze siedziby znajdziesz na terenie woj. kujawsko-pomorskiego w Białych Błotach, Koronowie i Sępólnie Krajeńskim. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to czego szukasz. Dla Twojej wygody oferujemy transport samochodami z HDS, wywrotką, tirem. Pakujemy towar w praktyczne i wygodne worki.

Sklep

Kamienie do ogrodu

Opał

Kora drzewna

Transport

Konfekcja

zadbamy o Ciebie

Wygodna dostawa

Oferujemy transport w cenie węgla i pelletu do 25 km od wybranego ze składu Golden Stones. Dla Twojego komfortu dostarczamy węgiel i kamień we wskazane wcześniej miejsca. Zapewniamy osobisty transport samochodami z HDS, wywrotkami, tirami. Współpracujemy także z renomowanymi firmami kurierskimi. 

Tylko sprawdzony węgiel i pellet

Oferujemy tylko certyfikowany wysokokaloryczny opał w postaci różnych rodzaji węgla i pelletu. Kupując na miejscu w wybranym ze składów Golden Stones masz możliwość zakupu w korzystnych ratach. Dzięki temu możesz od razu cieszyć się ciepłem w swoim domu, firmie, a płatność nie będzie uciążliwa. 

Największy wybór kamieni ozdobnych

Chcesz odświeżyć wygląd swojego podwórka, wejścia do siedziby firmy? Tutaj znajdziesz największy wybór ozdób do ogrodu jak otoczaki, grysy. Kamienie dostępne są od frakcji 1cm po wielkie kilkutonowe głazy. Znajdziesz u nas rzeźby ogrodowe, fontanny, wyroby betonowe, podłoża, a także ziemię i nawozy. 

Naturalne wyściółki do ogrodu - kora drzewna

Dla Twojego komfortu zakupu stale rozszerzamy swoją ofertę produktową i możliwości techniczne. Posiadamy profesjonalne sortowniki, dzięki którym oferowane produkty są podzielone na rodzaje i frakcje. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie m.in. dzięki automatyzacji pakowania towaru w dedykowane mocne worki.

Poznaj składy Golden Stones

Trzy składy stacjonarne na terenie woj. kujawsko pomorskiego. Posiadamy szeroki asortyment kamieni ozdobnych do ogrodu, wyrobów betonowych imitujących kamień i drewno, wszelkiego typu podłoża i bordy oraz ziemię, nawozy i opał jak węgiel groszek, ekogroszek, kostka i pellet. Przyjedź do naszej siedziby i wybierz na miejscu, to czego szukasz.

Golden Stones oddział

Białe Błota

ul. Obwodowa 28

tel. 661 404 404

pon.-pt. 8.00 - 17.00

sob. 8.00 - 13.00

Golden Stones oddział

Koronowo

ul. Przemysłowa 24

tel. 722 113 411

pon.-pt. 8.00 - 17.00

sob. 8.00 - 13.00

Golden Stones oddział

Sępólno Krajeńskie

ul. Koronowska 10

tel. 887 735 555

pon.-pt. 8.00 - 17.00

sob. 8.00 - 13.00

Co mówią o nas klienci?

Duży wybór kamieni (każdy znajdzie coś do swojego ogrodu). Ceny bardzo atrakcyjne. Pracownicy normalni. Plus za zakupy z dowozem i to nie trzeba zamawiać ton (cena dowozu rozsadna). Ogólnie bardzo polecam.

Piotr Kleina

Duzy wybór kamienia w przystępnych cenach.Do tego miła i pomocna obsługa. Polecam to miejsce.

Paweł Imiela